All Posts By

Lind Sejdiu

Ringa(Ipet Lokali me Qera)96/16

Ipet lokali me qera 60m2 mbrapa emergjences. Me dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.com…

Read more

Ringa(Toka ne Rr.Mbretresha Teutë)189/16

Shitet toka prej 4.55Ari ne Rr.Sejdi Sejdiu rrugica “Mbreteresha Teutë”. Me dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat…

Read more

Ringa (Banesa ne Prishtine) 171/15

Shitet banesa ne Prishtine ne Lagjen e Spitalit, Mati 1. Banesa ka 81m2 dhe gjendet ne katin e 2te gjithashtu ka edhe dy garazhda. Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi, e mobiluar dhe ka te gjitha kushtet e…

Read more