Warning: include_once(/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
Ringa (Banesa ne Prishtine) 171/15 | Ringa

News

Check out market updates

Ringa (Banesa ne Prishtine) 171/15

Shitet banesa ne Prishtine ne Lagjen e Spitalit, Mati 1.

Banesa ka 81m2 dhe gjendet ne katin e 2te gjithashtu ka edhe dy garazhda.

Banesa eshte ne gjendje shume te mire banimi, e mobiluar dhe ka te gjitha kushtet e nveojshme per banim.

20140514_103445 20140514_103027 Agency Ringa 20140514_103445 20140514_103418 (1) 20140514_102907 20140514_103406 20140514_103355 (1) 20140514_103341 20140514_102835 20140514_103222 20140514_103149 20140514_103437