News

Check out market updates

Ringa(Shitet shtepia ne Rr.Migjeni)239/16

Shitet shtepia ne Rr.e Gilanit Rruga Migjeni perball xhamisë.
Shtepia eshte 2katshe , kati 1 ka sallon kuzhine 1dhome gjumi dhe banjo ,kurse kati 2 ka 3 dhoma gjumi banjo dhe 2 terasa..E gatshme per banim ka dyert me laminatin.
Me dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

DSC06698