For Sale

Sort By:  

Ringa (Shitet Banesa te Nderimi)801/22

Ringa (Shitet Banesa te Nderimi)801/22
For Sale
NA

Shitet Banesa te Nderimi,rr,Sali Ceku te Objekti I. Banesa ka 70 m2,k.0-perdhese mund te shfrytzohet per Lokal. Banesa eshte e gatshme. Me Dokumentacion të rregullt,flete poseduese. Cakto termin tek Agjensioni…

More Details

Ringa (Shitet Shtepia ne rr,Gremes)384/22

Ringa (Shitet Shtepia ne rr,Gremes)384/22
For Sale
NA

Shitet Shtepia ne rr,Gremes,-Rrugica Lulzim Haxhimusa. Shtepia gjendet afer rruges kryesore. Ka 3.76 ari oborr dhe eshte 3 katshe. K1-Sallon,kuzhine,depo,garazhde,banjo,. K2-4 dhoma gjumi,2 banjo. K3-Sallon i hapur. Shtepia eshte e…

More Details