Property Details

Agjensioni Ringa (Shiten Shtepit Te Gjykant)334/19 - Ferizaj

  • 2
  • 13131
  • 121448659_705385263668735_3819284822515248614_n
  • 121
  • 6
  • 5
  • 4

For Sale NA 

Shtepit Kane 187 m2,Shtepit kane dhe m2 te ndryshme.

Shiten Shtepit Afer Gjykanve dhe Gama Electronic.

Shtepit jane ne fazen e fundit te perfundimit,

Secila Shtepi permbane,Sallon Ditor-Kuzhine,Dhome gjumi,banjo,garazhde,depo,kati-Larte-3 dhoma gjumi 2 banjo.

Shtepit jane Ne Lagje Private.

Shtepit Kane Dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map