Property Details

Ringa (Ipet Thertorja me Qera ne Talinovc)103/20 - Ferizaj

  • 1
  • 22
  • 222
  • 11
  • 1111
  • Vizitkarta Zyres

For Rent NA 

Ipet Thertorja & Depo me Qera ne Talinovc te Muhaxherve,

Objekti ka rreth 22 Ari oborr,Depo 300 m2 Zyret me 100 m2 te ndara ne gjdo pjese Kuzhine,Banjo…

Gjendet ne nje Kryqezim te Rrugeve Talinovc Bibaj….

I Gatshem per pune te menjehershme.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Qeradhenien e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

 

Property Map