Property Details

Ringa (Shiten 2 Banesa te Fin Invest)503/19 - Ferizaj

  • Vizitkarta e Zyres

For Sale NA 

Shiten 2 Banesa te Fin-Ivest,Rr.Vellezerit Gervalla.

B1-94,3 m2 -Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,1 banjo,1 depo..

B2-58 m2 -Sallon,Kuzhine,1 dhoma gjumi,1 banjo..

Banesat nuk jane te gatshme per banim..

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Similar Properties