Property Details

Ringa (Shiten 2 Banesa te Sn-Syla)499/19 - Ferizaj

  • 2121
  • 41414
  • 1111---11
  • 01010
  • 1515151
  • ----------------------
  • 919191919
  • 9191919111
  • 41414141
  • 1111111111111111111

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shiten 2 Banesa te Sn-Syla te Gatshme per Banim..

Banesat gjenden ne Lagje te re-Rr.Halim Spahia.

1-Banesa 116 m2 K.6-Sallon,Kuzhine,3 dhoma gjumi,Banjo,Wc..

2-Banesa 116 m2 K.7-Sallon,Kuzhine,3 dhoma gjumi,Banjo,Wc..

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map