Property Details

Ringa (Shiten 4 Banesa ne Lagje te Re,Te Sn-A)671/20 - Ferizaj

  • 1
  • 84.50
  • 92.50
  • 121.60
  • 128.50

For Sale NA 

Shiten Banesat te Sn-A,Te Objekti i Ri,Rr.Astrit Bytyqi.

Banesat kane m2 te ndryshme dhe kate te ndryshme.

B1.121.60 m2,Kati 1.

B2.128.5 m2 Kati 2.

B3.84.5 m2 Kati 5.

B4.92.5 m2 Kati 7.

Banesat kane pamje shume te mire dhe gjenden ne nje vend te mire Banimi.

Banesat perfundojne ne Vitin 2021,Muaji Prill.

Kane Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
 
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.
 
Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa
 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Property Map