Property Details

Ringa (Shiten Banesat ne Lagje te Re)502/19 - Ferizaj

  • 131313
  • 414141
  • 33333333333
  • o1o1o
  • 232313

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shiten Banesat ne Lagje te Re:
Banesat jane ne Kompleksin e Royal Residence..
Banesat kane lokacionin mbrapa shkolles “Elena Gjika”.
Banesat jane me Tulla te Kuqe dhe kane mirmbajtje te rregullt.
1.Mirembajtje 24/7,Siguria 24/7,Afersia me qytetin,Parku i Kompleksit,Parking te Sigurt…
Banesat kane m2 te ndryshme si dhe kate te ndryshme..

Objekti 1,leshohet per 20 muaj….

M2-Fillojne nga 84 m2 deri  125 m2.

Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

 

Property Map

Similar Properties