Property Details

Ringa (Shiten Shtepit ne rr.Xheve Lladrovci)366/21

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • Vizitkarta Zyres

For Sale NA 

Shiten 2 Shtepit ne rr,Xheve Lladrovci,me 5.03 ari.

Shtepia 1-Sallon Kuzhine,3 dhoma gjumi,terase te lidhur,2 banjo,depo,garazhde.

Shtepia 2-Sallon Kuzhine,3 dhoma gjumi,terase te lidhur,2 banjo,depo,garazhde,e re komplet e pa banuar.

Jane ne nje zone shume te mire banimi dhe kane qasje te mira ne rruge te ndryshme.

Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map