Property Details

Ringa (Shiten Urgjent Banesat)495/18(Qmimi 380 euro per m2) - Ferizaj

  • 414141
  • 13131313

For Sale NA 

Shiten Urgjent Banesat ne Lagje te Re:
B1.95.9 m2 Kati 3,Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,banjo,
B2.137.5 m2 Kati 5,
B3.115 m2 Kati 8…
B4.115 m2 Kati 9…
Banesat nuk jane te gatshme per banim..
Banesat kane dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map

Similar Properties