Property Details

Ringa (Shitet Apartamenti ne Qender te Qytetit)606/19 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 3333
  • 444

For Sale NA 

Ringa (Shitet dhe Ipet me qera Apartamenti ne Qender te Qytetit)606/19
Apartamenti Gjendet Perball Super Viva-s,Ne Shesh.
Apartamenti ka 100 m2 dhe eshte e mobiluar.
Apartamenti ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
w🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map