Warning: include_once(/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
Ringa (Shitet Banesa Luksoze ne Fushe Kosove)603/19 | Ringa

Property Details

Ringa (Shitet Banesa Luksoze ne Fushe Kosove)603/19 - Fushe Kosove

  • 1
  • 22
  • 33
  • 444
  • 6
  • 55

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Banesa ne Fushe Kosove,te Cima Construction-Rr.Dardania.

Banesa ka 68 m2 K.5 dhe eshte e Mobiluar komplet.

Banesa ka-Sallon Kuzhine,1 Dhome Gjumi,1 Depo,1 Banjo,1 Terase.

Banesa ka pamje te mire dhe eshte e gatshme per banim.

Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38349605103

www.ringaks.com

Property Map

Similar Properties