Property Details

Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)538/19 - Ferizaj

  • 12
  • 211111111
  • salon kuzhine
  • 4
  • 455
  • 55
  • 21
  • 41

For Sale NA 

Shitet Banesa Luksoze te Nderimi-Mbrapa Gjykates ne Ferizaj,

Banesa Ka 104 m2 dhe eshte ne K.3

Banesa eshte komplet e mobiluar.

Banesa ka Pamje shume te mire dhe ka renditje shume te mire.

Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Property Map

Similar Properties