Property Details

Ringa (Shitet Banesa Mbrapa Gjykates)539/19 - Ferizaj

  • 121
  • 444141

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Banesa te Ganirosha te Objekti i 2.
Banesa ka 121.36 m2 K.4.
Banesa ka Sallon,Kuzhine,3 Dhoma Gjumi,2 Banjo,Depo.
Banesa ka pamje nga Rruga Kryesore si dhe nga Gorenje.
Banesa Perfundon ne V.2020
Banesa ka dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Property Map