Property Details

Ringa (Shitet Banesa me 192 m2)243/16(Qmimi 86.000mije euro) - Ferizaj

For Sale NA - Apartment

Shitet Banesa perball shkolles Gjon Sereci me 192 m2 te “IVESITORI HAJRUSHI” me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map