Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)501/19 Qmimi (600 euro per m2) - Gjilan

  • 111
  • 232323
  • 444444444
  • 222222222222
  • 555555555555
  • 1111111111111111

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Gjilan me 120 m2:

Banesa eshte te Vizioni-s Ne Gjilan K.4..

Banesa ka-Sallon,Kuzhine,3 dhoma gjumi,2 wc,depo.

Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map

Similar Properties