Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re Te Royal Res)532/19 - Ferizaj

  • 333
  • 222222
  • 3331
  • 33333333
  • 2222222222
  • 444444444

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Lagje te Re te Royal Residence Rr:Dimitrije Tudoceviq.

Banesa eshte te Kompleksi i Royal Residenc.

Banesa eshte ne K,2 Me 86 m2 .

Banesa eshte e gjitha e mobiluar.
Banesa ka Gjera te Cilat jane Ekstra te Punuara.

Banesa ka:Sallon Kuzhine,2 Dhoma Gjumi,Banjo,Depo,Terase.

Banesa ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :
Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Property Map