Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)509/19 Qmimi (460 euro per m2) - Ferizaj

  • 1
  • 222222

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Banesa ne Lagje te Re Mbrapa Ambulantes.
Banesa eshte me 118 m2 Kati 3..
Banesa ka-Sallon Kuzhine,3 dhoma gjumi,2 banjo,terase.
Banesa nuk eshte e gatshme per banim.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map

Similar Properties