Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)670/20 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 4
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Lagje te Re te Kinemaja e Re,Kino-2,

Banesa eshte ne Rr.Gezim Sahiti,

Banesa ka,Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,depo,wc,terase.

-K.5 Pamja Nga Oborri.

Banesa eshte Komplet e Gatshme per banim,dhe eshte e mobiluar.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
 
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.
 
Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa
 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Property Map