Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)674/20 - Ferizaj

  • 1
  • 119584925_243402157032390_2685928019619288325_n1
  • 3
  • Koridor
  • sallon
  • 4
  • dhoma gjumi
  • terase
  • bano

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Lagje te Re,te Sn-A,Afer Rest Adriani.

Banesa ka 59.73 m2,Kati 0-Perdhese.

Banesa eshte Komplet e Mobiluar ..

Njeashtu ka dhe FletenPoseduese.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Email:ringa1@live.de
WEB PAGE: www.ringaks.com
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
+383 (0) 45 606 103
+383 (0) 49 605 103
Kosovë,Ferizaj

Property Map