Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)677/20 - Ferizaj

  • 1
  • 121103507_357873372001643_5175385055414399994_n

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Lagje te Re Rr.Tirana,te Eb-Invest.

Banesa ka 118.35 m2 K.9,Sallon,Kuzhine,3 Dhoma Gjumi,Banjo,Wc,depo.

Banesa ka pamje shume te mire.

Ka Dokumentacion te rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Email:ringa1@live.de
WEB PAGE: www.ringaks.com
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
+383 (0) 45 606 103
+383 (0) 49 605 103
Kosovë,Ferizaj

Property Map