Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te Re)678/20 - Ferizaj

  • 121587461_630826130938911_68573936577804660_n
  • 2
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 7
  • 9
  • 10
  • 11

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Lagje te Re,Te Global Invest.
Banesa ka 113 m2 K.9,
Banesa ka pamje te mire dhe ka dalje ne shume rruge kryesore.
Banesa eshte e gatshme per Banim.
Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map