Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19 Qmimi(780 euro per m2) - Prishtine

  • 11
  • 555555555555
  • 4444444444
  • 333333333
  • 131313
  • 41114

For Sale NA 

Banesa gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza.

Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4.

Banesa eshte Komplet e Mobiluar.

Banesa ka Pamje te Mire dhe eshte e Gatshme per Banim.
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map

Similar Properties