Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)622/20 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • 83163442_764231394063874_2649894310807339008_n
  • ballkoni
  • dhgjumi
  • sallon

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Qender te Qytetit te Fitorja:
Banesa gjendet ne Rr.12 Qershori:
Banesa ka 87 m2 K.7 e Gatshme per Banim:
Banesa ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map