Property Details

Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Qender te Qytetit)626/20 - Ferizaj

 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 121
 • kzuh
 • pamje2
 • saa
 • sallon
 • ssallon
 • viber_image_2020-03-06_11-39-28

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Banesa ne Qender te Qytetit (Ne Shesh):

Banesa gjendet perball Rest,Syri..

Banesa ka 102 m2 K.6..

Banesa eshte komplet e mobiluar,dhe ka-Sallon,Kuzhine,2 dhoma gjumi,Banjo,2 terasa..

Banesa eshte me dy pamje,njeren nga Sheshi tjetra nga Stacioni Hekurudhor..

Banesa Ka flete poseduese,dhe ka te gjithe dokumentacionin e rregullt.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

 

Property Map