Property Details

Ringa (Shitet Banesa ne Rr,Gjilanit)695/21 - Ferizaj

  • 2
  • viber_image_2021-06-22_10-48-201
  • 3

For Sale NA 

Shitet Banesa ne Rr,Gjilanit te E-B Residence objekti i ri,

Banesa ka 95 m2 K,8-pamje nga rruga kryesore komplet.

-Renditje shume te mire.

-Duke u ndertuar me Kualitet.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map