Property Details

Ringa (Urgjent Shitet Banesa Super Luksoze)610/19 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 9
  • Terasa

For Sale NA 

Shitet Banesa mbrapa Shk,Gjon Sereqi-Rr.Gjon Sereqi.
Banesa gjendet ne vend shume te mire dhe me pamje nga Luboteni.
Banesa ka 196 m2 dhe ka 25 m2 terase ne K.7.+Garazhde.
Banesa Komplet e mobiluar Super Luksoze.
Banesa eshte Gjysme-Penthouse.
Banesa eshte Ka,Roletne me Rryme,Komplet me Keramike te modelit te fundit,Klimatizim-Ventillim.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map