Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Euro Invest)701/21 - Ferizaj

  • 111
  • pamja jasht
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • cvc

For Sale NA 

Shitet Banesa te Euro Invest,mbrapa st,Policor ne Ferizaj,

Banesa ka 83 m2,K.5 Lam-A2

Ka Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,2 Terasa,Wc.

Banesa shitet komplet e mobiluar me celsa ne dore.

Banesa eshte me pamje nga parku

Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map