Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Gjon Sereqi)500/19 (Qmimi 52,000 mije euro) - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 555
  • 3
  • 111111111
  • 22222222222222
  • 141414

  NA 

Shitet Banesa Mbrapa Shkolles Gjon Sereqi :

Banesa gjendet te Objekti i Sn-Syla..

Banesa ka 88 m2 dhe eshte e mobiluar luks..

Banesa ka garazhden.

Banesa eshte ne K.8 dhe ka 2 Ashensor.

Banesa eshte me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map

Similar Properties