Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Idea ne Rr.Emin Duraku)676/20 - Ferizaj

  • Vizitkarta Zyres

  NA 

Shitet Banesa ne Rr.Emin Duraku te Idea Invest,

Banesa ka 110 m2 Kati 6,Sallon,Kuzhine,3 Dhoma Gjumi,wc,depo.

Banesa eshte e gatshme per banim,dhe ka pamje te mire.

Ka Dokumentacion te rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Email:ringa1@live.de
WEB PAGE: www.ringaks.com
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
+383 (0) 45 606 103
+383 (0) 49 605 103
Kosovë,Ferizaj

Property Map