Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Intercon)696/21 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • dhoma gjumi
  • banjo
  • depi

For Sale NA 

Shitet Banesa te Intercon ne Rr,Astrit Bytyqi.

Banesa ka 65 m2 K.8,

Sallon,Kuzhine,dhome gjumi,banjo,terase,depo.

Super Vend,Pamjen mbrapa e gatshme per banim

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map