Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Kino-II)672/20 - Ferizaj

  • 119515931_926450234513177_4804224614001901435_n
  • Koridor
  • Kuzhine
  • Sallon
  • Banjo 1
  • BANJO 2
  • Depo
  • Dhoma 1
  • Dhoma 2

For Sale NA 

Banesa Ka 89 m2 K.6,Komplet e Mobiluar.
Banesa eshte ne nje vend te mire banimi dhe ka drite te mjaftueshme.
Banesa ka,Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,Banjo Wc,Depo,Terase.
Ka Pamjen nga Oborri.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Email:ringa1@live.de
WEB PAGE: www.ringaks.com
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
+383 (0) 45 606 103
+383 (0) 49 605 103
Kosovë,Ferizaj

Property Map