Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Kino-II)673/20 – Ferizaj - Ferizaj

  • 2
  • 119496808_345887040098798_6683357750091086797_n
  • sallon foto
  • II
  • 3
  • 1
  • wc
  • depo

For Sale NA 

Banesa Ka 117 m2 K.7,Komplet e Mobiluar.
Banesa eshte ne nje vend te mire banimi dhe ka drite te mjaftueshme.
Banesa ka,Sallon Kuzhine,3 Dhoma gjumi,Banjo ,Depo, 2 Terasa,Sistemin Nxemje Pelet.

Ka Pamjen nga Rruga dhe Oborri.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Email:ringa1@live.de
WEB PAGE: www.ringaks.com
FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
+383 (0) 45 606 103
+383 (0) 49 605 103
Kosovë,Ferizaj

Property Map