Property Details

Ringa (Shitet Banesa te Swiss Invest)692/21 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • koridor
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • terase

For Sale NA 

Shitet Banesa te Swiss Invest-Lam A.

Banesa ka 84,3 m2 K.6

Ka,Sallon Kuzhine,2 Dhoma gjumi,Wc,Depo,Terase.

Banesa eshte e gatshme per Banim.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map