Property Details

Ringa (Shitet Lokali ne Prishtine)140/19 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 33
  • 44

For Sale NA 

Shitet Lokali ne Prishtine te 4-Llullat(Kater Llullat):

Lokali ka 30 m2 dhe eshte Perdhes Objektit.

Lokali eshte ne nje ambient te mire dhe te frekuentuar.

Lokali ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues: 045 606 103

Property Map

Similar Properties