Property Details

Ringa (Shitet Objekti ne Magj Ferizaj Prishtine)157/21 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 3
  • viber_image_2021-09-06_01-12-38-852

For Sale NA 

Shitet Objekti ne Magjistrale Ferizaj Prishtine,me 40 ari toke.

Objekti gjendet ne pozicion shume te mire,(ne Banulle).

Ka 22 metra rreth rruges kryesore dhe eshte i leshuar me qera.

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

 

Property Map