Property Details

Ringa (Shitet PentHouse ne Qender te Qytetit)668/20 - Ferizaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 5
 • 7
 • 9
 • 10
 • 8
 • 88
 • Terasa
 • 11

For Sale NA 

Shitet PentHouse ne Qender te Qytetit,Mbrapa Komunes te Hit Imperial.

PentHouse ka 199 m2,K.7 Pamje Nga Lybeteni,Sheshi,Rruga Stacionit..

Eshte Komplet i Gatshem,dhe ka permbajtje,

Sallon,Kuzhine,4 Dhoma Gjumi,4 Banjo,Depo,Terase te Gjitheanshme.

PentHouse eshte ne Vend shume te mire Banimi.
Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
 
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.
 
Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa
 
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰
Property Map