Property Details

Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Prishtine)328/19Çmimi:(369.000 mije euro) - Prishtine

  • 50428102-6F75-4F2C-96D5-B9DC16C7989A
  • 693532B5-22ED-491B-BF5B-51735ED47DD4
  • EAB3139C-5A8C-4C66-A0F4-9706E9712312
  • F639136B-8664-4F57-88C2-8ACBF0A42835
  • 7ABF713B-0D62-4C11-84CB-37AD601ABC1B
  • D23C8F54-955D-4CAC-B161-8077CC07BA1E
  • 7E2B062F-197F-423A-A748-C247B5E14FB0
  • 74E0AA2C-BE71-4B1C-9B6C-B3E87454B9C9

For Sale NA 

Shitet Shtëpia me 6.5 Ari me 525 m² të banuara.
Shtëpia posedon dy kate, dhe garazhdën me 140m².
Kati i parë apo përdhesa posedonë: Sallon Kuzhine, Nje dhomë gjumi, Kënde për femijë dhe dy terasa.
Kati i dytë posedonë: Pesë dhoma dhe Dy banjo.
Shtëpia është Moderne komplet e mobiluar, gjithashtu posedon dhomën e ushrimeve Fittnes.
Oborri është i paisur me sisteme automatike për uitje të pishave poashtu edhe për bari,roletat e jashtit të aluminit me izolim.

Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues:  045 606 103

Property Map

Similar Properties