Property Details

Ringa (Shitet Shtepia Luksoze ne Rr.Imri Halili)337/19 - Ferizaj

 • 1
 • foto 2
 • 4
 • 3
 • 5151
 • 051
 • 51
 • 55
 • kuzhine
 • w23131
 • 1131
 • 12
 • 131
 • 012

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Ringa Shitet Luksoze Rr.Imri Halili-Rruga Enver Topalli (Rruga Gremes):

Shtepia eshte Luksoze dhe Ka Dalje ne shume rruge te cilat jane kryesore.

Shtepia ka komplet 9.85 Ari dhe eshte e komplet me Tulla te Kuqe.

Shtepia Pamjen e Jashtme (Oborrin) e Ka te Mbushur me Pisha,dhe ka pamje fantastike te gjelberuar.

Shtepia ka kete permbajtje:

K.1-Sallon Kuzhine, 4 dhoma gjumi te medha,1 Banjo Jakuzi-Dush,1 Banjo Dush.

K.2-4 Dhoma Gjumi,1 Banjo,1 Terase,Garderobe.

Shtepia eshte Gjysme e Mobiluar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

www.ringaks.com

Property Map

Similar Properties