Property Details

Ringa (Shitet Shtepia mbrapa Fabrikes Bukes)371/22 - Ferizaj

 • 1
 • 4
 • 3
 • 11
 • 277096099_377046110976698_9121762573683922030_n
 • 2
 • kzuhine
 • sallom
 • sallon 1
 • 22
 • 111
 • 33
 • banjo

For Sale NA 

Shitet Shtepia mbrapa Fabrikes Bukes ne Talinovc

Ka 180 m2 Banim,3 Ari Toke.

Eshte ndertim i ri dhe e gatshme per banim.

-Lagje Private.

Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues i Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja www.ringaks.com dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: +38345606103 +38349605103

Property Map