Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Lagjen Royal)365/21 - Ferizaj

 • 1
 • 2
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 12
 • 13
 • 10
 • 11

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne lagjen Royal,ne Muhovc.

Shtepia ka 185 m2 Banim 3.5 Ari oborr,

-Sallon Kuzhine,4 Dhoma gjumi,3 Banjo,Depo,2 Terasa,Etj.

Eshte komplet e mobiluar,vend perfekt per banim.

Ka pamje te mire,e rregulluar ekstra.

Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

 

Property Map