Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Lloshkobare)355/21 - Ferizaj

  • 44
  • 11
  • 33
  • 66
  • 151920630_1349873032025164_1951149194070535859_n (1)
  • 152253217_419110982718336_4653879737082137519_n
  • 151903623_905783753500629_3806521147653516380_n

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne Lloshkobare Rrugica Ngastra,

Shtepia gjendet ne shume vend te mire banimi dhe ka pamje fantastike si dhe oborr super te mire.

Sallon,Kuzhine,1 Kuzhine verore,3 Dhoma Gjumi,Depo,3 Banjo,Garazhda.

Shtepia eshte Komplet e Mobiluar dhe ka renditje te mire,

Ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

📩Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

📲 +383 (0) 45 606 103

📲 +383 (0) 49 605 103

📍🇽🇰Kosovë,Ferizaj

Property Map