Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi)326/19 Qmimi(160.000 mije euro) - Ferizaj

  • 555
  • 444444444444444
  • 33333333333333
  • 7
  • 6

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne Rr.Braim Ademi..
Shtepia gjendet ne Rrugicen Mikel Lumezi
Afer As-Petrol.
Shtepia eshte 2 Katshe dhe ka 10 ari oborr.
Shtepia ka-2 Sallona,Kuzhine,4 dhoma gjumi,2 banjo..
Shtepia ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.

Property Map

Similar Properties