Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Rr.Zenel Hajdini)342/20 Cmimi (83.000 mije Euro) - Ferizaj

 • 012
 • 21
 • 22
 • 55
 • 222
 • 313
 • 444
 • 5555
 • 14141
 • 41412
 • 929121
 • 3333333
 • 84713675_3358057257542929_3373323410846253056_n
 • 11111111111

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Shtepia ne Rr.Zenel Hajdini Rrugica:Sharri,
Shtepia gjendet ne nje Vend shume te mire per Banim.
Shtepia ka 2.80 ari,Ka 3 Kate,2 Banimi dhe 1 te Hapuar,
Ka kete Permbajtje,
K.1-Sallon,Kuzhine,Dhome Gjumi,Terase,Depo,Wc.
K.2-3 Dhoma Gjumi,Banjo,Terase.
K.3-I Hapur.
Shtepia ka Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map