Property Details

Ringa (Shitet Shtepia ne Rr,Hajdin Matoshi)363/21 - Ferizaj

  • 1
  • 2
  • 4
  • 6
  • 3

For Sale NA 

Shitet Shtepia ne Rr,Hajdin Matoshi,Rruga mbrapa Tregut te veturav.
Shtepia ka 6 ari oborr dhe eshte ne nje vend shume te mire banimi.
Pamje te mire dhe pozicion perfekt.
Ka Infrastrukture te rregullt.

Me Dokumentacion te Rregullt dhe Pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues te Autorizuar :Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona klikoni tek webfaqja www.ringaks.com, dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

Email:ringa1@live.de

WEB PAGE: www.ringaks.com

FB PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa

Nr kontaktues:

+383 (0) 45 606 103

+383 (0) 49 605 103

Kosovë,Ferizaj

Property Map