Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Fshat te Vjeter)292/20 - Ferizaj

  • 131
  • 141
  • fsh
  • fshv
  • toka fsh

For Sale NA 

Shitet Toka ne Fshat te Vjeter,Toka ka 40 Ari.

Toka eshte rreth rruges kryesore te Fshatit,

Toka eshte 30 metra rreth rruges kryesore.

Toka eshte ne vend shume te mire per,Vendbanim,Veprimtari…

Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar Shqiptar.

Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map