Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Lloshkobare)262/19 Qmimi:(2500 euro per Ari) - Ferizaj

  • 12121
  • 313131
  • 22222222222
  • 11111111111111111111111111111111111111

For Sale NA 

Shitet Toka ne LLoshkobare Rrugica-Ngastra:

Toka ka 39.60 ari dhe eshte 150 metra mrenda rruges kryesore.

Toka ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com

Email: ringa1@live.de

FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa Nr kontaktues:  045 606 103.

Property Map

Similar Properties