Warning: include_once(/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14

Warning: include_once(): Failed opening '/home/ringaks/public_html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase1.php' for inclusion (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php72/root/usr/share/pear') in /home/ringaks/public_html/wp-content/advanced-cache.php on line 14
Ringa (Shitet Toka ne Magj-Ferizaj-Shkup)286/19 | Ringa

Property Details

Ringa (Shitet Toka ne Magj-Ferizaj-Shkup)286/19 - Ferizaj

  • 22
  • 44
  • 55
  • 333
  • 111111111111

For Sale NA
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/ringaks/public_html/wp-content/themes/realhomes/property-details/property-contents.php on line 41
 

Shitet Toka ne Magjistrale-Ferizaj-Shkup,te Ura e Madhe.
Toka eshte mbrapa Rest-Zeka,Rrugica Hamit Prokupa.
Toka Ka Siperfaqe 8 Ari Komplet.
Toka ka dokumentacion te Rregullt dhe pronar shqiptar.
Cakto termin tek Agjensioni Ringa-Ferizaj,Rr.Deshmoret e Kombit perball Shk,Jeronim De Rada.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
📩 Email:ringa1@live.de
🌐WEB PAGE: www.ringaks.com
🌐FAN PAGE:Agjensioni Ringa

Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues:
📲 +383 (0) 45 606 103
📲 +383 (0) 49 605 103
🇽🇰Kosovë,Ferizaj🇽🇰

Property Map

Similar Properties